Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega

Fassaad peab pidama vastu paljudele välisteguritele, sealhulgas väliskeskkonna saastele.

Eriti tugevasti määrdub fassaad linnades ja tiheda liiklusega maanteede ääres, kus tolmu ja mustust tekitavad: sõidukite heitgaasid, rehvide ja asfaldi kulumisest tekkiv saaste, ehitustööde ajal õhku paiskuv tolm, hoonete kütmisel õhku paiskuv nõgi ja muu saaste. Tolm ja mustus ladestuvad fassaadile ajapikku. Rohkem määrduvad fassaadid, mis on struktuursed, pikka aega niisked ja asuvad märkimisväärse saastekoormusega piirkonnas, näiteks suurte tänavate ääres.   Saaste eemaldamine sõltub selle tolmu ja mustuse liigist. Mineraalse tolmu ja mustuse saab fassaadilt kergesti eemaldada näiteks kuivharjamise teel. Orgaanilist mustust ehk heitgaasidest, rehviosakestest ja kütmisest tekkinud saastet nii lihtsalt fassaadilt eemaldada ei õnnestu – see kleepub viimistluskihile. Mida kauem orgaaniline mustus ilma maha pesemata fassaadil seisab, seda raskem on fassaadi hiljem puhastada. Fassaad peab pidama vastu paljudele välisteguritele, sealhulgas väliskeskkonna saastele. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega

Fassaad peab pidama vastu paljudele välisteguritele, sealhulgas väliskeskkonna saastele.

Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega

Eriti tugevasti määrdub fassaad linnades ja tiheda liiklusega maanteede ääres, kus tolmu ja mustust tekitavad:

  • sõidukite heitgaasid,
  • rehvide ja asfaldi kulumisest tekkiv saaste,
  • ehitustööde ajal õhku paiskuv tolm,
  • hoonete kütmisel õhku paiskuv nõgi ja muu saaste.

Tolm ja mustus ladestuvad fassaadile ajapikku. Rohkem määrduvad fassaadid, mis on struktuursed, pikka aega niisked ja asuvad märkimisväärse saastekoormusega piirkonnas, näiteks suurte tänavate ääres.

 

Saaste eemaldamine sõltub selle tolmu ja mustuse liigist.

  1. Mineraalse tolmu ja mustuse saab fassaadilt kergesti eemaldada näiteks kuivharjamise teel.
  2. Orgaanilist mustust ehk heitgaasidest, rehviosakestest ja kütmisest tekkinud saastet nii lihtsalt fassaadilt eemaldada ei õnnestu – see kleepub viimistluskihile. Mida kauem orgaaniline mustus ilma maha pesemata fassaadil seisab, seda raskem on fassaadi hiljem puhastada.
Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega Fassaad peab pidama vastu paljudele välisteguritele, sealhulgas väliskeskkonna saastele.
Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Fassaadi määrdumine tolmu ja mustusega

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601