Fassaadide professionaalne hooldus

Asjatundjad kasutavad fassaadipesuks eritehnikat, mis aitab saavutada maksimaalselt tõhusa tulemuse.

Fassaadi pesuks kasutame eritehnikat ja puhast vett. Keemiat või pesuaineid kasutame vaid äärmisel juhul. Fassaadi kiire taas saastumise ja keskkonna reostuse ärahoidmiseks, kogume fassaadipesuvee koheselt tööde käigus spetsiaalsesse anumasse, kus see filtreeritakse. Puhas vesi juhitakse kanalisatsiooni.   Kui fassaadi viimistluskiht on vananenud või nii tugevalt määrdunud, et pestes seda enam puhtaks ei saa, tuleb fassaad tõenäoliselt üle värvida. Kahjustunud fassaadipinna puhul soovitame pöörduda asjatundja poole, kes aitab välja selgitada kahjustuse tekkepõhjused ja koostada fassaaditööde plaani. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm aitas   6. juunist 2012 kuni 5. juunini 2013 fassaadi hoolduseks vajalike pesuseadeid soetada. Asjatundjad kasutavad fassaadipesuks eritehnikat, mis aitab saavutada maksimaalselt tõhusa tulemuse. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Fassaadide professionaalne hooldus

Asjatundjad kasutavad fassaadipesuks eritehnikat, mis aitab saavutada maksimaalselt tõhusa tulemuse.

Fassaadide professionaalne hooldus

Fassaadi pesuks kasutame eritehnikat ja puhast vett. Keemiat või pesuaineid kasutame vaid äärmisel juhul.

Fassaadi kiire taas saastumise ja keskkonna reostuse ärahoidmiseks, kogume fassaadipesuvee koheselt tööde käigus spetsiaalsesse anumasse, kus see filtreeritakse. Puhas vesi juhitakse kanalisatsiooni.

 

Kui fassaadi viimistluskiht on vananenud või nii tugevalt määrdunud, et pestes seda enam puhtaks ei saa, tuleb fassaad tõenäoliselt üle värvida. Kahjustunud fassaadipinna puhul soovitame pöörduda asjatundja poole, kes aitab välja selgitada kahjustuse tekkepõhjused ja koostada fassaaditööde plaani.

Fassaadide professionaalne hooldus

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm aitas

 

6. juunist 2012 kuni 5. juunini 2013 fassaadi hoolduseks vajalike pesuseadeid soetada.

Fassaadide professionaalne hooldus Asjatundjad kasutavad fassaadipesuks eritehnikat, mis aitab saavutada maksimaalselt tõhusa tulemuse.
Fassaadide professionaalne hooldus
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Fassaadide professionaalne hooldus

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601