Kodune fassaadipesu

Kui soovite oma maja fassaadi ise pesta, tasub teada järgnevat:

Kodumajapidamises kasutatavate keemiliste puhastusvahendeid me ei soovita kasutada või siis olla kasutamisel ülimalt ettevaatlik. Kindlasti ei tohi kasutada söövitavaid aineid, lahusteid ega muid tugevatoimelisi puhastusvahendeid. Need võivad rikkuda või lagundada viimistluskihi, muutes selle ilmastikukindluse edaspiseks peaaegu olematuks. Hariliku survepesurit kasutades peab olema ettevaatlik surve tugevusega, et ei lõhuks olemasolevat viimistluskihti.  Fassaadipesu võib ette võtta ainult sobiva ilmaga.   Üldjuhul me ei soovita pesu teostada hariliku survepesuriga, sest sellist pesumeetodit kasutades uhutakse mustus koos pesuveega halvasti ligipääsetavatesse kohtadesse (praod, vuugid jm) ning soklipiirkonda või sokliga piirnevasse maapinda. Pärast kuivamist võivad mustuseosakesed (hallituse- ja vetika eosed) tuule jõul lenduda ja puhastatud fassaadi peagi taas ära määrida. Samuti ei ole survepesurit kasutades tulemus ühtlane – survepesuri joa erinevast survest ja nurgast põhjustatud pesemisjäljed võivad jääda hiljem fassaadil näha. Kui soovite oma maja fassaadi ise pesta, tasub teada järgnevat: great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Kodune fassaadipesu

Kui soovite oma maja fassaadi ise pesta, tasub teada järgnevat:

Kodune fassaadipesu

Kodumajapidamises kasutatavate keemiliste puhastusvahendeid me ei soovita kasutada või siis olla kasutamisel ülimalt ettevaatlik. Kindlasti ei tohi kasutada söövitavaid aineid, lahusteid ega muid tugevatoimelisi puhastusvahendeid. Need võivad rikkuda või lagundada viimistluskihi, muutes selle ilmastikukindluse edaspiseks peaaegu olematuks. Hariliku survepesurit kasutades peab olema ettevaatlik surve tugevusega, et ei lõhuks olemasolevat viimistluskihti. 

Fassaadipesu võib ette võtta ainult sobiva ilmaga.

 

Üldjuhul me ei soovita pesu teostada hariliku survepesuriga, sest sellist pesumeetodit kasutades uhutakse mustus koos pesuveega halvasti ligipääsetavatesse kohtadesse (praod, vuugid jm) ning soklipiirkonda või sokliga piirnevasse maapinda. Pärast kuivamist võivad mustuseosakesed (hallituse- ja vetika eosed) tuule jõul lenduda ja puhastatud fassaadi peagi taas ära määrida. Samuti ei ole survepesurit kasutades tulemus ühtlane – survepesuri joa erinevast survest ja nurgast põhjustatud pesemisjäljed võivad jääda hiljem fassaadil näha.

Kodune fassaadipesu Kui soovite oma maja fassaadi ise pesta, tasub teada järgnevat:
Kodune fassaadipesu
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Kodune fassaadipesu

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601