Laguneva fassaadi korrastamine

Peale selle, et fassaadile koguneb mustust ja värvikiht vananeb, juhtub et fassaad ka laguneb.

Laguneva fassaadi korrastamine algab hetkeolukorra analüüsimisest. Selle käigus tehakse kindlaks kõik ehituslikud tegurid, mis võivad fassaadipinda kahjustada, näiteks vee ebapiisav äravool, lekkivad kinnitused või katuse ebapiisav ülekate. Kindlasti kontrollitakse viimistluskihi sobivust ja otsitakse fassaaditöödest põhjustatud defekte. Soojusisolatsiooni liitsüsteemide (SILS) korral vaadeldakse ka fassaadi kandevõimet. Olukorra põhjalik analüüs on planeerimise aluseks – ilma selleta on raske leida tehniliselt ja majanduslikult mõttekaid lahendusi ning anda fassaaditöödele garantiid.   Kui oleme fassaadi seisundi kindlaks teinud, koostame hetkeolukorra analüüsi ülevaate ja töötame välja individuaalse optimaalse lahenduse. Kõik tööetapid ja kasutatavad materjalid paneme kirja ning esitame kliendile enne töö alustamist. Laguneva fassaadi korrastamise meetodid Soojustuse tõhustamine, kui see on ebapiisav või pole optimaalne. Värvimine, mille eesmärgiks on vananenud ja määrdunud fassaadi optiline värskendamine: seente või vetikatega saastunud fassaadi puhastamine ja eeltöötlemine, peenikeste krohvipragude parandamine, fassaadi osaline parandus, uue viimistluskihiga katmine Pealis- ja aluskrohvi lagunenud kohtade ning soojustuse viimistluskihi parandamine. Rikutud pealispinna või halvasti viimistletud pinna täielik ülesarrustamine ja uue krohvikihi pinnalekandmine.   Soovime pakkuda teenuseid, mille tulemus kestab pikka aega, seepärast ei võta me ette tööd, mille puhul klient soovib ilmselgete suuremate probleemide korral lasta kõrvaldada üksnes nähtavad defektid ja eelistab jätta probleemi põhjuse likvideerimata. Peale selle, et fassaadile koguneb mustust ja värvikiht vananeb, juhtub et fassaad ka laguneb. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Laguneva fassaadi korrastamine

Peale selle, et fassaadile koguneb mustust ja värvikiht vananeb, juhtub et fassaad ka laguneb.

Laguneva fassaadi korrastamine algab hetkeolukorra analüüsimisest. Selle käigus tehakse kindlaks kõik ehituslikud tegurid, mis võivad fassaadipinda kahjustada, näiteks vee ebapiisav äravool, lekkivad kinnitused või katuse ebapiisav ülekate. Kindlasti kontrollitakse viimistluskihi sobivust ja otsitakse fassaaditöödest põhjustatud defekte. Soojusisolatsiooni liitsüsteemide (SILS) korral vaadeldakse ka fassaadi kandevõimet. Olukorra põhjalik analüüs on planeerimise aluseks – ilma selleta on raske leida tehniliselt ja majanduslikult mõttekaid lahendusi ning anda fassaaditöödele garantiid.

 

Kui oleme fassaadi seisundi kindlaks teinud, koostame hetkeolukorra analüüsi ülevaate ja töötame välja individuaalse optimaalse lahenduse. Kõik tööetapid ja kasutatavad materjalid paneme kirja ning esitame kliendile enne töö alustamist.

Laguneva fassaadi korrastamine

Laguneva fassaadi korrastamise meetodid

 • Soojustuse tõhustamine, kui see on ebapiisav või pole optimaalne.
 • Värvimine, mille eesmärgiks on vananenud ja määrdunud fassaadi optiline värskendamine:
  • seente või vetikatega saastunud fassaadi puhastamine ja eeltöötlemine,
  • peenikeste krohvipragude parandamine,
  • fassaadi osaline parandus,
  • uue viimistluskihiga katmine
 • Pealis- ja aluskrohvi lagunenud kohtade ning soojustuse viimistluskihi parandamine.
 • Rikutud pealispinna või halvasti viimistletud pinna täielik ülesarrustamine ja uue krohvikihi pinnalekandmine.

 

Soovime pakkuda teenuseid, mille tulemus kestab pikka aega, seepärast ei võta me ette tööd, mille puhul klient soovib ilmselgete suuremate probleemide korral lasta kõrvaldada üksnes nähtavad defektid ja eelistab jätta probleemi põhjuse likvideerimata.

Laguneva fassaadi korrastamine Peale selle, et fassaadile koguneb mustust ja värvikiht vananeb, juhtub et fassaad ka laguneb.
Laguneva fassaadi korrastamine
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Laguneva fassaadi korrastamine

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601